Światowy Dzień Bezpiecznej Aborcji

28 września na całym świecie odbywa się Dzień Bezpiecznej Aborcji. To święto zawdzięczamy działaczkom z regionu Ameryki Łacińskiej i Karaibów.
Ważne:
  • Treść zagadnienia 1
  • Treść zagadnienia 2
  • Treść zagadnienia 3

Z tej okazji chcemy Wam zaproponować inny niż dotychczas sposób świętowania: aborcyjne coming outy oraz impreza. Bo skoro święto to należy się bawić!

Nie miałxś aborcji? Nie chcesz mówić o niej publicznie? Prosimy, nie zniechęcaj się i doczytaj do końca! Mamy kilka pomysłów…

1. Przyjdź na nasze wydarzenie i weź udział w coming outach. Możesz słuchać. Warto słuchać ?

2. Po coming outach wpadnij na imprezę na Bracka– pobądźmy razem ❤ będziemy tańczyć, gadać i dzielić się aborcyjnym merczem.

Podobne wydarzenia odbywają się tego samego dnia w Krakowie i Wrocławiu.

Nie jesteś z Warszawy, Krakowa albo Wrocławia? To nic. Dzień Bezpiecznej Aborcji obchodzimy wszędzie!


Zorganizuj wydarzenie, w ramach którego spotkacie się gdzieś w mieście i stworzycie bezpieczną przestrzeń dla osób, które będą chciały głośno opowiedzieć o swoich doświadczeniach! Wystarczy wziąć do rękę szczekaczkę lub mikrofon, głęboki wdech i… bez wstydu. Bez strachu. Powiedzieć: ja też miałam aborcję! Towarzyszyłam w aborcji. Kocham osobę, która miała aborcję.

Stąd możecie pobrać wlepki do druku i z okazji Dnia Bezpiecznej Aborcji rozdawać je osobom znajomym czy rozklejać:

2plakat A3 scaled 1
260946325 3814745595416459 8578048402014242565 n
mM red
Zobacz też:

Dorzuć się komuś do bezpiecznej aborcji

Na aborcję wyślę jej:
Chcesz pomóc?
Najlepiej walczyć o aborcje, robiąc aborcje.

Z naszej pomocy korzysta rocznie ponad 40 tysiące osób, którym wspieramy w zorganizowaniu aborcji. Każda złotówka się liczy, gdy tak jak my, robisz 94 aborcje dziennie (to niemal 4 aborcje co godzinę).