O ADT

Jesteśmy nieformalną inicjatywą mającą na celu odtabuizowanie aborcji. Chcemy mówić o aborcji normalnie, bez tabu, bez dramatu, bez przekłamań, bez strachu. Jeździmy po Polsce i rozmawiamy o aborcji farmakologicznej oraz o innych metodach przerywania ciąży. Robimy to, bo jest to ważne i potrzebne.

Aborcyjny Dream Team - aktywizm aborcyjny - kto pomoże mi w aborcji
aktywistki ADT - Justyna, Kinga i Natalia
z przyjaciółkami i przyjaciółmi

Lata współpracy i doświadczenia

Jako Aborcyjny Dream Team działamy od 2018 roku, a od 2019 w stowarzyszeniu organizacji feministycznych „Aborcja Bez Granic”. Same od paru dekad  pomagamy w aborcjach i działamy na rzecz praw reprodukcyjnych.

Naszym celem jest szerzenie wiedzy na temat metody farmakologicznego przerwania ciąży oraz promowanie pozytywnego przekazu dotyczącego aborcji, opartego na prawdziwych doświadczeniach osób, które miały aborcję oraz tych, które je wspierają.

Możesz nam zaufać

Regularnie współpracujemy z dziesiątkami organizacji międzynarodowych zajmujących się prawami reprodukcyjnymi, prawami kobiet, oraz org. dot. ochrony zdrowia. Mamy ich pełne wsparcie i całą tą siłą chcemy podzielić się z tobą. Przeczytaj opinie o Aborcyjnym Dream Teamie, które wystawiają nam nie tylko międzynarodowe organizacje troszczące się o zdrowie reprodukcyjne jak i dziesiątki tysięcy kobiet rocznie.

Cześć. Poznajmy się!

Działają z nami dziesiątki aktywistek feministycznych z całej polski. Opowiedzą o sobie już niebawem – tymczasem poznaj się z naszą najbardziej aktywną medialnie trójką.

Dorzuć się komuś do darmowej aborcji

Na aborcję wyślę jej:
Poczekaj!
Najlepiej walczyć o aborcje, robiąc aborcje.

Jeśli możesz, rozważ wsparcie finansowe naszych działań.

Skorzystało z nich już ponad 34 tysiące osób, którym pomogłyśmy w zorganizowaniu aborcji. Każda złotówka się liczy, gdy tak jak my robisz 94 aborcje dziennie (to niemal 4 aborcje co godzinę).