Sandra:

Pamiętajcie, zawsze macie wybór!

7 lat brałam tabletki anty, do tego PCOS… Lekarz kazał odstawić ze względów zdrowotnych, zapomnieliśmy się raz, złośliwość losu…

Pierwsza moja myśl po zobaczeniu dwóch kresek na teście to był Aborcyjny Dream Team. Nowa praca, organizacja ślubu, brak swojego gniazdka i ciążąca myśl na karku, że nie potrafię ofiarować bezinteresownej miłości tej małej istotce. Sama takiej nie doświadczyłam, wychowywałam się w domach dziecka.

Narzeczony na początku się ucieszył, ale rozumiał moje obawy, rozumiał że to nie ten czas w pracy, w życiu, że nie jestem gotowa. Tabletki zamówiliśmy razem, miałam 100% jego wsparcia pomimo że była to ciężka i smutna dla nas decyzja, ale jedyna słuszna na tą chwilę.

Sam fakt zastanawiania się nad aborcją według nas świadczył o tym, że decyzja może być tylko jedna. Chodzę do psychologa, aby przepracować własne dzieciństwo w celu założenia szczęśliwej rodziny. Chcemy mieć dużą rodzinę, ale wtedy kiedy będziemy w stanie zapewnić dzieciom godne życie i 100% miłości.

Chcesz powiedzieć o swojej aborcji?​

Mówienie i słuchanie aborcyjnych historii ma ogromną moc. Mało co potrafi z taką siłą przegonić aborcyjną stygmę. Pamiętajcie, że wszystkie herstorie (historie) są ważne i warte usłyszenia.

Dzielenie się swoim aborcyjnym doświadczeniem może być dla pomocne, by ktosia zobaczyła, że nie jest sama.

Twoja aborcja

Jeśli jeszcze nie wyoutowałaś się przed rodziną lub przyjaciółmi z tego, że miałaś aborcję, nadal nie wiesz w jaki sposób to zrobić albo nie miałaś okazji nikomu o niej opowiedzieć: aborcyjny coming out z nami to świetna okazja, by bez presji, stygmy i oceniania opowiedzieć o swoich doświadczeniach.
Napisz do nas na:

[email protected]

Dorzuć się komuś do bezpiecznej aborcji

Na aborcję wyślę jej:
Chcesz pomóc?
Najlepiej walczyć o aborcje, robiąc aborcje.

Z naszej pomocy korzysta rocznie ponad 40 tysiące osób, którym wspieramy w zorganizowaniu aborcji. Każda złotówka się liczy, gdy tak jak my, robisz 94 aborcje dziennie (to niemal 4 aborcje co godzinę).