Lisa:

Wybór nie zakaz!

Witam. Jestem Lisa. Skorzystałam z pomocy aborcyjny dream team gdy dowiedziałam się że jestem w 3 ciąży.

To była totalna wpadka po długiej abstynencji seksualnej. Wiedziałam że nie chce tego dziecka, że nie „z nim”, że nie teraz. Otrzymałam wszystkie informacje, wypełniłam formularz, zrobiłam przelew i po do słownie tygodniu w mojej skrzynce były tabletki. Był lekki strach ale byłam pewna tej decyzji.

Wieczorem wzięłam pierwszą tabletkę było ok, trochę mnie mdliło ale wzięłam wcześniej aviomarin, drugiego dnia wieczorem 4 tabletki i taka ulga gdy one się rozpuszczały. Po 45min od przyjęcia zaczęłam krwawić. Ulga i lekki dyskomfort. Po godzinie skurcze jak na miesiączkę, wzięłam przeciwbólowe, zaczęłam się oczyszczać. Pobudka co kilka godzin już bez większych skurczy. Rano już tylko spokój, szczęście i uczucie jakbym dostała miesiączkę. To nic strasznego!

Dziękuję że mogłam to zrobić. Prowadzę teraz spokojne życie bez strachu o przyszłość. Nie żałuję. Jestem szczęśliwa że ADT istnieje, że otrzymałam pomoc ❤️

Chcesz powiedzieć o swojej aborcji?​

Mówienie i słuchanie aborcyjnych historii ma ogromną moc. Mało co potrafi z taką siłą przegonić aborcyjną stygmę. Pamiętajcie, że wszystkie herstorie (historie) są ważne i warte usłyszenia.

Dzielenie się swoim aborcyjnym doświadczeniem może być dla pomocne, by ktosia zobaczyła, że nie jest sama.

Twoja aborcja

Jeśli jeszcze nie wyoutowałaś się przed rodziną lub przyjaciółmi z tego, że miałaś aborcję, nadal nie wiesz w jaki sposób to zrobić albo nie miałaś okazji nikomu o niej opowiedzieć: aborcyjny coming out z nami to świetna okazja, by bez presji, stygmy i oceniania opowiedzieć o swoich doświadczeniach.
Napisz do nas na:

[email protected]

Give someone a free and safe abortion

I'm chipping in!
Support us!
It's best to fight for abortions by doing abortions.

This year, we've helped over 40 000 people in unwanted pregnancies. Each penny counts when you're assisting in 94 abortions a day (that's almost 4 abortions every hour).