Sylwia:

Nigdy nie żałowałam tej decyzji

Znalazłam kogoś w układzie tylko seks. Już w pierwszym tygodniu znajomości zaszłam w ciążę. Po miesiącu zobaczyłam pozytywny wynik na teście. Byłam pewna swojej decyzji, przecież ja nie chcę być matką. Mam tylko 23 lata, moja sytuacja jest niestabilna, a z partnerem nie pisaliśmy się na to. Unieszczęśliwiłabym wszystkich. Po dwóch tygodniach otrzymałam swój zestaw do aborcji farmakologicznej. Nigdy nie żałowałam tej decyzji i zrobiłabym to jeszcze raz.

Chcesz powiedzieć o swojej aborcji?​

Mówienie i słuchanie aborcyjnych historii ma ogromną moc. Mało co potrafi z taką siłą przegonić aborcyjną stygmę. Pamiętajcie, że wszystkie herstorie (historie) są ważne i warte usłyszenia.

Dzielenie się swoim aborcyjnym doświadczeniem może być dla pomocne, by ktosia zobaczyła, że nie jest sama.

Twoja aborcja

Jeśli jeszcze nie wyoutowałaś się przed rodziną lub przyjaciółmi z tego, że miałaś aborcję, nadal nie wiesz w jaki sposób to zrobić albo nie miałaś okazji nikomu o niej opowiedzieć: aborcyjny coming out z nami to świetna okazja, by bez presji, stygmy i oceniania opowiedzieć o swoich doświadczeniach.
Napisz do nas na:

[email protected]

Dorzuć się komuś do bezpiecznej aborcji

Na aborcję wyślę jej:
Chcesz pomóc?
Najlepiej walczyć o aborcje, robiąc aborcje.

Z naszej pomocy korzysta rocznie ponad 40 tysiące osób, którym wspieramy w zorganizowaniu aborcji. Każda złotówka się liczy, gdy tak jak my, robisz 94 aborcje dziennie (to niemal 4 aborcje co godzinę).