Słuchaj i mów. Aborcyjny storytelling w Warszawie

Bible Belt Abortion Storytelling Tour, 1in3, Story Circle Project, We Testify – to tylko kilka przykładów spotkań storytellingowych dotyczących doświadczenia aborcji organizowanych przez nasze siostrzane organizacje w USA. Najwyższy czas na nas i nasze historie, na nasze doświadczenia.
Ważne:
  • Treść zagadnienia 1
  • Treść zagadnienia 2
  • Treść zagadnienia 3

Spotkanie skierowane jest do osób, które chcą się oswoić z mówieniem o swoim aborcyjnym doświadczeniu, oraz do tych, które chcą się nauczyć słuchać.

Ważne – żeby wziąć udział nie musisz mieć doświadczenia aborcji. Na żadnym etapie spotkania nie będzie wymagane od Ciebie podzielenie się swoim doświadczeniem. Ty zdecydujesz czy chcesz się tym podzielić i w jakiej w formie.

Spotkanie będzie miało formułę warsztatu, a liczba miejsc jest ograniczona.
Bardzo zależy nam na wspólnym stworzeniu bezpiecznej przestrzeni, dlatego wszystkie osoby zainteresowane udziałem proszone są o wypełnienie formularza dostępnego pod tym linkiem.

Zgłoszenia przyjmujemy do 14 lutego (do końca dnia), a 16 lutego skontaktujemy się ze wszystkimi osobami, które przesłały zgłoszenie.

Do zobaczenia!

Zobacz też:

Dorzuć się komuś do bezpiecznej aborcji

Na aborcję wyślę jej:
Chcesz pomóc?
Najlepiej walczyć o aborcje, robiąc aborcje.

Z naszej pomocy korzysta rocznie ponad 40 tysiące osób, którym wspieramy w zorganizowaniu aborcji. Każda złotówka się liczy, gdy tak jak my, robisz 94 aborcje dziennie (to niemal 4 aborcje co godzinę).