Patrycja:

Cieszę się że teraz jestem z wami

Chciałam opisać moją sytuację w której się znalazłam w 2018 roku.

Zaszłam w ciążę z naprawdę kiepskim partnerem, okazał się ćpunem zwykłym. Wtedy przerażała mnie wizja samotnej matki więc postanowiłam dokonać aborcji farmakologicznej. Zostałam sama z bólem, cierpieniem, stratą.

Tylko wtedy nie wiedziałam o tej organizacji. Cieszę się że teraz jestem z wami. To co robicie daje mi duże wsparcie psychiczne. Dzięki wam jakoś wyszłam z tej depresji w którą wtedy wpadłam.

Dziękuję

Chcesz powiedzieć o swojej aborcji?​

Mówienie i słuchanie aborcyjnych historii ma ogromną moc. Mało co potrafi z taką siłą przegonić aborcyjną stygmę. Pamiętajcie, że wszystkie herstorie (historie) są ważne i warte usłyszenia.

Dzielenie się swoim aborcyjnym doświadczeniem może być dla pomocne, by ktosia zobaczyła, że nie jest sama.

Twoja aborcja

Jeśli jeszcze nie wyoutowałaś się przed rodziną lub przyjaciółmi z tego, że miałaś aborcję, nadal nie wiesz w jaki sposób to zrobić albo nie miałaś okazji nikomu o niej opowiedzieć: aborcyjny coming out z nami to świetna okazja, by bez presji, stygmy i oceniania opowiedzieć o swoich doświadczeniach.

Dorzuć się komuś do darmowej aborcji

Na aborcję wyślę jej:
Poczekaj!
Najlepiej walczyć o aborcje, robiąc aborcje.

Jeśli możesz, rozważ wsparcie finansowe naszych działań.

Skorzystało z nich już ponad 34 tysiące osób, którym pomogłyśmy w zorganizowaniu aborcji. Każda złotówka się liczy, gdy tak jak my robisz 94 aborcje dziennie (to niemal 4 aborcje co godzinę).