Patrycja:

Nie bójcie się, to wasze ciało, to Wy o nim decydujecie.

Cześć kochane kobiety. Myślę,że jestem już w stanie opisać całą moją sytuację związana z aborcja, dlatego się nią z wami dzielę 🙂

Zacznę od tego,że jestem szczęśliwa żoną i mamą dwóch córek. Zdrowych,kochanych córek:) nigdy nie chciałam mieć więcej dzieci. Ale nadszedł dzień w którym odrzuciło mnie od kawy. Od mojej ukochanej kawy! Miałam odruch wymiotny! Już wtedy wiedziałam że coś jest na rzeczy. Pierwszy test,i bach. Dwie kreski. Szok,płacz,nerwy,w głowie mętlik. Wystarczyło że spojrzeliśmy sobie z mężem w oczy. To wystarczyło by zadzwonić do WHW. Tabletki zamówione. Czekałam 6dni. 6 najdłuższych dni w życiu.

Jak tylko przyszła paczka od razu wzięłam pierwsza tabletkę. Na drugi dzień kolejne 4 między dziąsło a policzek i czekaliśmy na rozwój akcji. Maz był przy mnie. Po godzinie zaczęła lecieć krew. Dostałam skurczy,ledwo wyczuwalnych, wyleciały mi skrzepy a potem TO,co miało wypaść. Zero bólu. Zero złego samopoczucia. Ulga,radość,szczęście!!! Że jestem wolna, od bolących cycków, wstrętu do kawy i całej tej otoczki związanej z ciąża. Więcej strachu niż to warte! Krwawiłam 3 tygodnie. Wizyta u ginekologa potwierdziła że czyszczę się ładnie, zabieg czyszczenia nie był konieczny. Właśnie przechodzę drugi dzień okresu. 😉

Pozdrawiam Was,nie bójcie się,to wasze ciało, to Wy o nim decydujecie.

Chcesz powiedzieć o swojej aborcji?​

Mówienie i słuchanie aborcyjnych historii ma ogromną moc. Mało co potrafi z taką siłą przegonić aborcyjną stygmę. Pamiętajcie, że wszystkie herstorie (historie) są ważne i warte usłyszenia.

Dzielenie się swoim aborcyjnym doświadczeniem może być dla pomocne, by ktosia zobaczyła, że nie jest sama.

Twoja aborcja

Jeśli jeszcze nie wyoutowałaś się przed rodziną lub przyjaciółmi z tego, że miałaś aborcję, nadal nie wiesz w jaki sposób to zrobić albo nie miałaś okazji nikomu o niej opowiedzieć: aborcyjny coming out z nami to świetna okazja, by bez presji, stygmy i oceniania opowiedzieć o swoich doświadczeniach.
Napisz do nas na:

[email protected]

Dorzuć się komuś do bezpiecznej aborcji

Na aborcję wyślę jej:
Chcesz pomóc?
Najlepiej walczyć o aborcje, robiąc aborcje.

Z naszej pomocy korzysta rocznie ponad 40 tysiące osób, którym wspieramy w zorganizowaniu aborcji. Każda złotówka się liczy, gdy tak jak my, robisz 94 aborcje dziennie (to niemal 4 aborcje co godzinę).