Mała:

Jeśli jesteście pewne, bądź w sytuacji która jest dla was niekomfortowa, nie bójcie się.

Byłam w związku ze swoją pierwsza miłością, byliśmy razem od 15 roku życia. Mamy już jedna córkę, przez chwile byliśmy szczęśliwi, myślałam ze życie inaczej się ułoży.

Niestety stał się człowiekiem którego nie poznawałam, zaczął się znęcać psychicznie, a potem fizycznie nade mną. Podjęłam decyzje o odejściu, ledwo co się wyprowadziłam i okazało się ze jestem w ciąży, to była dla mnie najgorsza wiadomość. Nie z człowiekiem który kilka dni wcześniej zrobił mi krzywdę. Nie dawałam sobie rady z tym wszystkim.

Tabletki przyszły szybko, bo jakoś ok tygodnia czekałam po wpłacie… ulga po tym wszystkim była nieoceniona. Był strach, były łzy, ale podjęłam słuszna decyzje.

Chcesz powiedzieć o swojej aborcji?​

Mówienie i słuchanie aborcyjnych historii ma ogromną moc. Mało co potrafi z taką siłą przegonić aborcyjną stygmę. Pamiętajcie, że wszystkie herstorie (historie) są ważne i warte usłyszenia.

Dzielenie się swoim aborcyjnym doświadczeniem może być dla pomocne, by ktosia zobaczyła, że nie jest sama.

Twoja aborcja

Jeśli jeszcze nie wyoutowałaś się przed rodziną lub przyjaciółmi z tego, że miałaś aborcję, nadal nie wiesz w jaki sposób to zrobić albo nie miałaś okazji nikomu o niej opowiedzieć: aborcyjny coming out z nami to świetna okazja, by bez presji, stygmy i oceniania opowiedzieć o swoich doświadczeniach.
Napisz do nas na:

[email protected]

Dorzuć się komuś do bezpiecznej aborcji

Na aborcję wyślę jej:
Chcesz pomóc?
Najlepiej walczyć o aborcje, robiąc aborcje.

Z naszej pomocy korzysta rocznie ponad 40 tysiące osób, którym wspieramy w zorganizowaniu aborcji. Każda złotówka się liczy, gdy tak jak my, robisz 94 aborcje dziennie (to niemal 4 aborcje co godzinę).