Kasia:

Wiem po sobie jakie ważne jest wtedy wsparcie kogoś bliskiego, sama rozmowa...

Dzisiaj mijają trzy lata od aborcji, której nie żałuje i dzisiaj bym postąpiła tak samo, gdybym była w takiej samej sytuacji.

Mam już jedne dziecko i nie mogłam sobie pozwolić na drugie z nieodpowiedzialnym facetem, na którym nie mogłam polegać… byłam z tym zupełnie sama, z tabletkami  i moją decyzją. Nie było mnie stać na zabieg, o żadnej stronie nie miałam pojęcia, na której mogłabym dostać jakąkolwiek pomoc wsparcie… Od mojego ginekologa dostałam nazwę tabletek, które wszystko załatwią- arthrotec. Tabletki zamówiłam na stronie oglaszamy24.pl odpowiednią ilość do wykonania aborcji w 9 tygodniu. Strach był okropny i ta samotność… wiem po sobie jakie ważne jest wtedy wsparcie kogoś bliskiego, sama rozmowa…

Chcesz powiedzieć o swojej aborcji?​

Mówienie i słuchanie aborcyjnych historii ma ogromną moc. Mało co potrafi z taką siłą przegonić aborcyjną stygmę. Pamiętajcie, że wszystkie herstorie (historie) są ważne i warte usłyszenia.

Dzielenie się swoim aborcyjnym doświadczeniem może być dla pomocne, by ktosia zobaczyła, że nie jest sama.

Twoja aborcja

Jeśli jeszcze nie wyoutowałaś się przed rodziną lub przyjaciółmi z tego, że miałaś aborcję, nadal nie wiesz w jaki sposób to zrobić albo nie miałaś okazji nikomu o niej opowiedzieć: aborcyjny coming out z nami to świetna okazja, by bez presji, stygmy i oceniania opowiedzieć o swoich doświadczeniach.
Napisz do nas na:

[email protected]

Dorzuć się komuś do bezpiecznej aborcji

Na aborcję wyślę jej:
Chcesz pomóc?
Najlepiej walczyć o aborcje, robiąc aborcje.

Z naszej pomocy korzysta rocznie ponad 40 tysiące osób, którym wspieramy w zorganizowaniu aborcji. Każda złotówka się liczy, gdy tak jak my, robisz 94 aborcje dziennie (to niemal 4 aborcje co godzinę).