Kasa dla ADT

Osoby, które będą potrzebowały aborcji muszą wiedzieć, że nie są same i mogą się do nas zwrócić. Chcemy mieć możliwość im pomagać. Żeby to się stało, musimy docierać z informacją o naszej działalności jak najszerzej. Potrzebujemy pieniędzy na materiały informacyjne oraz ich dystrybucję.
Ważne:
  • Treść zagadnienia 1
  • Treść zagadnienia 2
  • Treść zagadnienia 3

Dodatkowo nasz wizerunek trafił na antyaborcyjne i homofobiczne furgonetki „Fundacji Pro – Prawo do życia”. To też sprawia, że przybywa nam codziennej pracy.

Gdyby tego było mało, osoby wspierające w aborcjach, osoby robiące aborcję i te, które chcą zmiany narracji wokół aborcji są codzienne narażane są na obraźliwe i kłamliwe treści. Chcemy to zmienić! Niezależnie od tego, ile kłamliwych i zastraszających treści pojawi się w związku z działalnością antyaborcyjnych grup i organizacji chcemy, żeby wszystkie osoby mogły w przestrzeni publicznej zobaczyć, że aborcja to nie jest nic złego.

Zależy nam, żeby osoby w niechcianych ciążach wiedziały, że nie są same, że mogą na nas liczyć oraz że aborcja jest bezpieczna

Zbieramy pieniądze na najbliższe miesiące. Potrzebne są, żebyśmy mogły działać dalej i pomagać. Zrobimy billboardy, plakaty, wlepy oraz… jak wystarczy… może nawet własną furgonetkę! Możecie wpłacać na https://zrzutka.pl/55g5gx oraz wykonywać dotacje przez naszą stronę internetową.

Potrzebujemy wsparcia finansowego, bo niestety nie mamy – jak Fundacja PRO – 2,5 miliona złotych przychodu rocznie… DZIĘKUJEMY za każdą wpłatę!

Zobacz też:

Dorzuć się komuś do bezpiecznej aborcji

Na aborcję wyślę jej:
Chcesz pomóc?
Najlepiej walczyć o aborcje, robiąc aborcje.

Z naszej pomocy korzysta rocznie ponad 40 tysiące osób, którym wspieramy w zorganizowaniu aborcji. Każda złotówka się liczy, gdy tak jak my, robisz 94 aborcje dziennie (to niemal 4 aborcje co godzinę).