Iwona:

Chcemy ciąży zdrowej i upragnionej.

Pozytywny test ciążowy ucieszył mnie razem z mężem bardzo się cieszyliśmy. Do 12 tyg, do badań prenatalnych na których wykryto wady letarne. Kocioł w głowie i pytanie co teraz?

Lekarze się odwrócili powiedzieli, że nie mogą mi pomóc, że mam czekać na śmierć. Czyją? Dziecka i moją? Jak dobrze że znalazłam Wasz profil. Po tygodniu dostałam tabletki.

Nie obyło się w moim przypadku bez szpitala spędziłam tam jedną noc, bez pytań, bez głupich spojrzeń.

Co poczułam? Przeogromna ulgę że uratowałam swoje życie tylko to mogłam zrobić. Dziękuję że jesteście i wspieracie kobiety. Pozdrawiam Was 10 miesięcy po aborcji w 16 tygodniu zdrowej i chcianej ciąży.

Chcesz powiedzieć o swojej aborcji?​

Mówienie i słuchanie aborcyjnych historii ma ogromną moc. Mało co potrafi z taką siłą przegonić aborcyjną stygmę. Pamiętajcie, że wszystkie herstorie (historie) są ważne i warte usłyszenia.

Dzielenie się swoim aborcyjnym doświadczeniem może być dla pomocne, by ktosia zobaczyła, że nie jest sama.

Twoja aborcja

Jeśli jeszcze nie wyoutowałaś się przed rodziną lub przyjaciółmi z tego, że miałaś aborcję, nadal nie wiesz w jaki sposób to zrobić albo nie miałaś okazji nikomu o niej opowiedzieć: aborcyjny coming out z nami to świetna okazja, by bez presji, stygmy i oceniania opowiedzieć o swoich doświadczeniach.
Napisz do nas na:

[email protected]

Dorzuć się komuś do bezpiecznej aborcji

Na aborcję wyślę jej:
Chcesz pomóc?
Najlepiej walczyć o aborcje, robiąc aborcje.

Z naszej pomocy korzysta rocznie ponad 40 tysiące osób, którym wspieramy w zorganizowaniu aborcji. Każda złotówka się liczy, gdy tak jak my, robisz 94 aborcje dziennie (to niemal 4 aborcje co godzinę).