S:

Podejmij najlepszą dla siebie decyzję.

Covid wprowadził w nasze życie wiele zamieszania. Narastające długi, frustracja, problemy z pracą. Kiedy zaczęło się „jakoś” układać i wydawało się, że wyjście na prostą jest osiągalne pojawiła się ciąża. Niestety nieregularne miesiączki nie dały mi szans na kontrolę.

Zawsze chciałam mieć parkę, ale nie teraz, nie w tym momencie. Zajrzałam na Waszą stronę. Decyzja była ciężka. Ogromną chęć posiadania walczyła ze zdrowym rozsądkiem i stało się.

Nie chcę tu opisywać całego przebiegu, ale nie było źle. Chciałam się wygadać, trochę usprawiedliwić. Mam wyrzuty sumienia. Mam poczucie, że straciłam coś ważnego. Czasem nie potrafię sobie z tym poradzić. Proszę, rozgrzeszcie mnie, bo sama nie potrafię sobie wybaczyć.

Chcesz powiedzieć o swojej aborcji?​

Mówienie i słuchanie aborcyjnych historii ma ogromną moc. Mało co potrafi z taką siłą przegonić aborcyjną stygmę. Pamiętajcie, że wszystkie herstorie (historie) są ważne i warte usłyszenia.

Dzielenie się swoim aborcyjnym doświadczeniem może być dla pomocne, by ktosia zobaczyła, że nie jest sama.

Twoja aborcja

Jeśli jeszcze nie wyoutowałaś się przed rodziną lub przyjaciółmi z tego, że miałaś aborcję, nadal nie wiesz w jaki sposób to zrobić albo nie miałaś okazji nikomu o niej opowiedzieć: aborcyjny coming out z nami to świetna okazja, by bez presji, stygmy i oceniania opowiedzieć o swoich doświadczeniach.
Napisz do nas na:

[email protected]

Give someone a free and safe abortion

I'm chipping in!
Support us!
It's best to fight for abortions by doing abortions.

This year, we've helped over 40 000 people in unwanted pregnancies. Each penny counts when you're assisting in 94 abortions a day (that's almost 4 abortions every hour).