Amelia:

Ciekawe ile jeszcze aborcji będę mieć czy 5? Czy 6? Czy 10?

Hej, 3 tygodnie temu miałam udaną aborcje farmakologiczną w 9 tygodniu, to była już moja czwarta aborcja 🙌 Nie chcę mieć dzieci i nigdy nie będę chcieć, a jak jestem w niechcianej ciąży to zawsze wiem że mogę liczyć na Aborcje bez Granic i wy też możecie na nich liczyć, zawsze wam pomogą.

Jeśli chodzi o relacje osób w moim otoczeniu, to wiele się ode mnie odwróciło z powodu moich aborcji, wiele ma o mnie złe zdanie i mówią że jestem nieodpowiedzialna i ciekawe ile jeszcze aborcji będę mieć czy 5? Czy 6? Czy 10? I że nie można tyle razy zająć w niechcianą ciążę, ja po prostu uprawiam seks bez opamiętania i bez zabezpieczeń i myślę że jak będzie wpadka to można usunąć. Ale ja się tym nie przejmuje, będę mieć jak będę potrzebować .

Po ostatniej aborcji zamówiłam pizze z szynką i kurczaka 😌 oraz otworzyłam szampana.

Pamiętajcie, możecie mieć tyle aborcji ile chcecie, róbcie wtedy kiedy jest potrzebna bo niedokonana aborcja może mieć negatywne skutki na całe życie.

Chcesz powiedzieć o swojej aborcji?​

Mówienie i słuchanie aborcyjnych historii ma ogromną moc. Mało co potrafi z taką siłą przegonić aborcyjną stygmę. Pamiętajcie, że wszystkie herstorie (historie) są ważne i warte usłyszenia.

Dzielenie się swoim aborcyjnym doświadczeniem może być dla pomocne, by ktosia zobaczyła, że nie jest sama.

Twoja aborcja

Jeśli jeszcze nie wyoutowałaś się przed rodziną lub przyjaciółmi z tego, że miałaś aborcję, nadal nie wiesz w jaki sposób to zrobić albo nie miałaś okazji nikomu o niej opowiedzieć: aborcyjny coming out z nami to świetna okazja, by bez presji, stygmy i oceniania opowiedzieć o swoich doświadczeniach.

Dorzuć się komuś do darmowej aborcji

Na aborcję wyślę jej:
Poczekaj!
Najlepiej walczyć o aborcje, robiąc aborcje.

Jeśli możesz, rozważ wsparcie finansowe naszych działań.

Skorzystało z nich już ponad 34 tysiące osób, którym pomogłyśmy w zorganizowaniu aborcji. Każda złotówka się liczy, gdy tak jak my robisz 94 aborcje dziennie (to niemal 4 aborcje co godzinę).