Kasa dla ADT

https://zrzutka.pl/55g5gx

 

Osoby, które będą potrzebowały aborcji muszą wiedzieć, że nie są same i mogą się do nas zwrócić. Chcemy mieć możliwość im pomagać. 

Żeby to się stało, musimy docierać z informacją o naszej działalności jak najszerzej. Potrzebujemy pieniędzy na materiały informacyjne oraz ich dystrybucję.

Dodatkowo nasz wizerunek trafił na antyaborcyjne i homofobiczne furgonetki. To też sprawia, że przybywa nam codziennej pracy.

Gdyby tego było mało, osoby wspierające w aborcjach, osoby robiące aborcję i te, które chcą zmiany narracji wokół aborcji są codzienne narażane są na obraźliwe i kłamliwe treści. Chcemy to zmienić. Niezależnie od tego, ile kłamliwych i zastraszających treści pojawi się w związku z działalnością antyaborcyjnych grup i organizacji chcemy, żeby wszystkie osoby mogły w przestrzeni publicznej zobaczyć, że aborcja to nie jest nic złego.

Zależy nam, żeby wiedziały, że nie są same, że mogą na nas liczyć oraz że aborcja jest bezpieczna.

Zbieramy pieniądze na najbliższe miesiące. Potrzebne są, żebyśmy mogły działać dalej i pomagać. Zrobimy billboardy, plakaty, wlepy oraz… jak wystarczy…. własną furgonetkę!

Potrzebujemy wsparcia finansowego, bo niestety nie mamy – jak Fundacja PRO – 2,5 miliona złotych przychodu rocznie….

DZIĘKUJEMY za każdą wpłatę!

Aborcyjny Dream Team i cała ekipa Aborcji Bez Granic

Potrzebujesz aborcji? Nie jesteś sama!

aborcyjnydreamteam.pl

aborcjabezgranic.pl

+48 22 29 22 597