Dziecko powinno mieć dobry startrt

Zacznę od tego, że najbardziej nieodpowiedzialne w moim życiu było to, że dopuściłam do takiej sytuacji. Jak każdy Polak, mądra po szkodzie, wiem na pewno, że już nigdy to się nie powtórzy.

Po rozstaniu z poprzednim partnerem szukając miłości, zaślepiona, zakochałam się w nieodpowiednim mężczyźnie. Nałogowy kłamca, ćpun, człowiek dla którego priorytetem było jaranie, amfetamina , także wielec spędzał na poszukiwaniu pożądanych rzeczy zamiast spędzać go ze mną.

Wielokrotnie dawałamu mu szansę i wielokrotnie byłam okłamywana.

jakIntuicja z, jak zresztą za pierwszym razem podpowiedziała mi, że jestem w ciąży. Mam już 6-letniego syna. Test który zrobiłam potwierdzi moje obawy i na początku naprawdę chciałam urodzić to dziecko. Mama, która nie trawiła tego człowieka płakała, że zmarnowałam sobie życie.

Ja widziałam światełko w tunelu, jednak po raz tysięczny, 1002, 1006sty przyłapałam go na kłamstwie. Wtedy umarło u mnie wszystko, nadzieja, uczucia, wszystko i dotarło do mnie, że jeśli nie przerwę tej ciąży to faktycznie zmarnuje sobie życie… nie tylko sobie! Dziecko nie będzie miało wzorców jakie powinno mieć.

Wiedziałam już czego chce, nie urodzę tego dziecka pomyślałam twardo i zdecydowanie. Nie żałuję swojej decyzji. Mam 30 lat, mam jeszcze trochę czasu,żeby znaleźć to czego szukam w miłości życia , poznać kogoś z kim będę żyła naprawdę dobrze,dla kogo priorytetem będzie rodzina i kto będzie dobrym i godnym ojcem. Moje dziecko będzie miało wszystko,a teraz po prostu skupiam się na moim synku. Dziewczyny nie bójcie się, ja pojechałam na Słowację zabieg kosztował prawie 2000 było ze mną w sumie jeszcze 5 Polek. To standard jeżdżą tam w takich ilościach średnio 2-3 razy w tygodniu. Znieczulenie ogólne, żadnych komplikacji u każdej z nas. Jak obudziłam się po wszystkim w dalszym ciągu wiedziałam że dokonałam słusznej decyzji i tylko ja mam prawo decydować o tym jak ma wyglądać mojej rodziny życie . Nikt nie ma prawa skazywać nas s i nienarodzone dziecko na życie w biedzie, czesto bez ojca, bez prawdzwej rodziny. Niewiadomo czy byłoby zdrowe przy takim człowieku, który w takich ilościach nadużywał narkotyków. Każdy ma prawo wyboru i tak samo powinno być w naszym kraju……